Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości 
Skup nieruchomości, płacimy gotówką

Świetna marka, czyli branding
 
Środa, 01 Marzec 2017 20:54

Branding wiąże się z umacnianiem marki na rynku lokalnym i globalnym. W przypadku Polski znaczenie ma najbliższe otoczenie, województwo, a jeśli usługi dotyczą klientów z całego kraju, to także i ten globalny rynek.

Ważne i najważniejsze

Na początku dobrze jest przygotować sobie rozpoznawalne logo, takie nietypowe i do kojarzenia z daną marką. Tak zwany znak graficzny, jednak nie wolno zapomnieć także o najważniejszej rzeczy, jaką jest świadczenie usług na wysokim poziomie, to buduje wizerunek danej firmy samoistnie.

#swietnamarkaNoclegi za 23 zł, gdzie to możliwe?
 
Wtorek, 28 Luty 2017 20:05

Moją uwagę zwróciły tanie noclegi w Jaworznie, co może być bardzo przydatne dla pracowników, którzy mają na celu zmianę miejsca zamieszkania. Nawet jeśli drogie wydawać im się może wynajęcie sobie mieszkania, takiego o jako takim standardzie, nie muszą oni rezygnować ze swoich planów, bo tanie noclegi od 23 zł za za dobę, mogą się okazać dla nich dobrym rozwiązaniem. Znaleźć w hostelu można także bar, a tam podają smaczne obiady domowe. Da się więc przeżyć miesiąc za niewielką kwotę, co nie jest aż tak często spotykane w naszym kraju. Zapraszamy więc do Jaworzna, a tam oczekuje na Was dobrej klasy Hostel

Więcej informacji można uzyskać na stronie http://noclegi-jaworzno.pl 

Henryk Dobrzyński 

 Drugi dom Hostel Katowice
 
Czwartek, 23 Luty 2017 23:50

Czy to duży dom, czy mieszkanie, albo tylko pokój, chodzi o to samo żeby mieć gdzie przenocować i trzymać swoje rzeczy. No przynajmniej takie osobiste, jak szczoteczka do zębów. Posiadanie własnego pokoju, to już coś luksusowego, nie każdy ma tyle szczęścia, ale jeśli dobrze się zorganizować w życiu, to da się na to sobie zarobić.

Dużym powodzeniem cieszą się pokoje, znajdujące się w większym obiekcie, nazywanym popularnie hostelem. Normalnie wyceniany jest on za dobę, albo nocleg, ale jeśli planuje się pobyt na dłużej, może to być alternatywa do wynajmu mieszkania, albo pokoju. Wtedy też jest naliczana inna opłata, to znaczy taka, jakby abonamentowa. Opłaca się z góry określić termin swojego pobytu, gdyż dzięki temu dany pokój, albo miejsce w nim, jeśli to pokój wieloosobowy zostanie dla nas zarezerwowane na dłużej. 

 Henryk Dobrzyński Wspaniały sen o podróży
 
Środa, 22 Luty 2017 22:42
Wstając dziś rano zdałam sobie sprawę, że potrzeba mi wypoczynku, bo miałam sen o wycieczce w odległe dla mnie miejsca. Było tam niezwykle ładnie, cicha i spokojna okolica, a w jej centrum stał piękny Hotel Modus Łaziska
Wyposażono w nowoczesne urządzenia, a także schludny i ładnie urządzony, zachęcał do wejścia i spędzenia w nim kilku dni. Postanowiłam tak zrobić, zabrawszy swoje bagaże udałam się więc do recepcji, aby dokonać zameldowania i już po kilku chwilach mogłam cieszyć się swoim wysokiej klasy pokojem, w którym czekało na mnie świeżo zaścielone łóżko z ładnie pachnącą pościelą. Byłam zmęczona podróżą, marzyłam już tylko o tym, żeby wziąć kąpiel, zapomnieć o wszystkim i móc wylegiwać się przez wiele godzin. Tak się stało, po prostu padłam i usnęłam. Następnego dnia nie miałam już zamiaru zapomnieć o wyjściu na spacer, pogoda dopisywała, a powietrze było dość rześkie i pozbawione smogu. To dobrze – pomyślałam, udając się do pobliskiego parku, aby trochę tam pobyć, było ładnie i spokojnie. Moją uwagę zwróciło też boisko do gry w siatkówkę, zimą jednak nie jest to tak fajne, jak latem, bo wtedy można biegać po piasku. Ale czas na mniejszą aktywność, też jest potrzebny. Wróciłam więc do hotelu, aby ponownie cieszyć się z obecności w tak fajnym miejscu, a potem już tylko odpoczywałam, odpoczywałam i zregenerowałam siły. Po powrocie do domu, wszystko szło mi już lepiej, ale myślami wracam do tej przygody, tego słonecznego dnia i wolnych dni, dających możliwość przemyślenia tak wielu spraw, zatrzymania się na chwilę, zastanowienia nad tym co ważne w życiu i skierowania go na właściwe tory. Co parę lat, to się przecież trochę zmienia, warto mieć czas, także dla siebie, no przynajmniej trochę.


Tanie noclegi dla pracowników - Jaworzno
 
Wtorek, 21 Luty 2017 22:56

Pracownicy dużych firm, a także korporacji mających swoje file w całym kraju, nazywanych także „sieciówkami” od czasu do czasu zmuszeni są przeprowadzać się z miejsca na miejsce nie tylko ze względów finansowych, ale także dość często rodzinnych.

Załóżmy że ktoś ze względów zdrowotnych powinien mieszkać z dala o górskiego powietrza, a przynajmniej nie w centrum, czyli tam, gdzie znajdują się owe góry. Dobrym wyjściem z sytuacji może się okazać hotel dla pracowników Jaworzono, oferujący dość tanie koszty noclegów w skali miesiąca. 

 

Henryk Dobrzyński Dorota Welman w Łaziskach Górnych
 
Sobota, 11 Luty 2017 00:00


W Łaziskach Górnych w Hotelu *** Modus miało miejsce szczególne wydarzenie. W ramach spotkań i szkoleń cyklu "Jej wysokość komunikacja" zjawiła się w Hotelu *** Modus Dorota Welman oraz Eva Marina Kovacs. Obie Panie poprowadziły imprezę a oprawę muzyczną zapewnili Mateusz Wróbel oraz Kasia Malenda. 

Projekt „JEJ WYSOKOŚĆ KOMUNIKACJA" skierowany jest zarówno do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, kadry kierowniczej i managerskiej, a także osób, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie. 

Celem wydarzenia jest propagowanie biznesu budowanego na relacjach oraz pasji, podniesienie kompetencji zawodowych oraz zwiększenie biznesowego doświadczenia lokalnych przedstawicieli firm i startupów w zakresie szeroko rozumianej komunikacji, marketingu, budowaniu relacji oraz zarządzaniu. 


Na cykl eventów “Jej Wysokość Komunikacja” składają się warsztaty oraz uczty biznesowo-mentoringowe.

Warsztaty JWK to nic innego jak spotkania w kameralnym gronie ze specjalistami od szeroko rozumianej komunikacji marketingowej za pośrednictwem określonych narzędzi. To szkolenia mające na celu zapoznać uczestników z innowacjami i możliwościami skutecznego wykorzystania różnorodnych kanałów rozwoju w dzisiejszych czasach.

Uczta biznesowo-mentoringowa JWK to prestiżowe wydarzenie łączące ze sobą biznes, kulturę, modę i sztukę. 

Na całość eventu składają się:
- część oficjalna wykłady profesjonalistów z branży: public relations, marketing, coaching, mentoring, sprzedaż, media relations, personal branding - część artystyczna
- występy wokalistów, kabaretów, stanuperów, muzyków oraz pokazy mody etc. w zależności od tematyki przewodniej poszczególnych edycji JWK są to występy 
- uroczysty poczęstunek (aperitif, przystawka, danie główne, coś dla osłody).
 
Polecam stronę Hotel Modus Laziska Gorne  *** na mapach Targeo.pl
 
 
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć jakie najbliższe imprezy zorganizowane będą w Hotel *** Modus Łaziska Górne obserwuj nas na Facebook  :  https://www.facebook.com/hotelmodus
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 34

..::Reklama::..27 Czerwca 2017
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Maria Magdalena,
Władysław,
Władysława,
Włodzisław
Do końca roku zostało 188 dni.
..::Reklama::..


Polecamy w TV

  • Na Wspólnej
    pojutrze 29.06.2017 20:15 TVN Darek mówi Anecie, że planuje podstępem przejąć kancelarię Agnieszki. Olszewska wyznaje Weronice, że nie wie, jak mogła być tak naiwna w stosunku do Darka. Oznajmia, że zamierza się na nim zemścić. Zespół Kingi ma prezentację dla ważnego klienta. W ostatniej chwili okazuje się, że przez zaniedbanie Jowity filmy reklamowe nie są gotowe. Brzozowska grozi pracownicy zwolnieniem. Roma niespodziewanie staje w obronie Jowity. Ilona mówi Maksowi, że dała ojcu pieniądze ze sprzedaży działki. Brzozowski postanawia rozmówić się ze Zdybickim. tv.wp.pl


 


Skup nieruchomości, płacimy gotówką

 
Partnerzy medialni ......
 

Noclegi Katowice

 

 

Noclegi Katowice

 

 
 
 
 Tanie Noclegi Mysłowice, Katowice, Jaworzno, Zabrze