Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości 
Skup nieruchomości, płacimy gotówką

Hotel Modus okolice Mikołów , Katowice , Tychy
 
Piątek, 10 Luty 2017 00:00

Hotel Modus okolice Mikołów , Katowice , Tychy

Hotel Modus *** w Łaziskach Górnych jest to obiekt hotelarsko – gastronomiczny, powstały w 2013 roku, oferujący swoim Gościom nowoczesne wnętrze i śląską gościnność w najlepszym wydaniu. Posiadane udogodnienia świadczą, iż jest to miejsce przyjazne zarówno parom, jak i klientom biznesowym. Posiadamy 29 komfortowych pokoi, urządzonych w nowoczesnym stylu, a także 3 sale bankietowe, pozwalające na organizację imprez okolicznościowych, konferencji czy szkoleń. Naszym Gościom udzielamy bezpłatnego dostępu do internetu, faxu, ksero.

W hotelowej restauracji od rana serwujemy Naszym Gościom śniadanie w formie urozmaiconego bufetu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, a do godzin późnowieczornych podajemy dania a la carte.

 Nieletni odpowie przed sądem
 
Piątek, 10 Luty 2017 00:00


Policjanci z Łazisk Górnych zatrzymali 15-latka, który pomalował farbą akrylową osiem ławek oraz dwie tablice informacyjne na terenach rekreacyjnych, w rejonie ulicy Świerczewskiego.

Młody mieszkaniec Łazisk Górnych nie potrafił wytłumaczyć policjantom dlaczego to zrobił. Teraz za swojego zachowania nieletni będzie tłumaczyć się przed sądem rodzinnym i nieletnich.


Więcej…


KONCERT CHARYTATYWNY
 
Piątek, 10 Luty 2017 00:00


KONCERT CHARYTATYWNY

17 lutego 2017 r. o godz. 17.00 zapraszamy do sali widowiskowej na koncert charytatywny GRAMY DLA ALEKSANDRA KRUPKI.

Wystąpią: Grupa Teatralna BAZA z Łazisk Górnych w spektaklu pt. „Człowiek”, Grupa Teatralna SZANSA z Gimnazjum nr 2 im. Stanisława Ligonia w Orzeszu-Zawadzie w spektaklu pt. „Hotel Splendor”, Duet KOLA i JULA oraz Orkiestra Dęta TAURON Wytwarzanie SA.


Całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na leczenie chorego na stwardnienie rozsiane Aleksandra Krupki.

Bilety cegiełki w cenie 20 zł do nabycia w kasie MDK w Łaziskach Górnych oraz sekretariacie Gimnazjum nr 2 w Orzeszu-Zawadzie (rezerwacja pod numerem tel. 32 221 52 71).SPINOWY DZIEŃ W MUZEUM ENERGETYKI
 
Piątek, 10 Luty 2017 00:00

http://e-laziska.pl/images/mu.jpg


SPINOWY DZIEŃ W MUZEUM ENERGETYKI

Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych zaprasza na warsztaty w sobotę 11 lutego pod hasłem: „SPINOWY dzień w Muzeum Energetyki” 

Lutowanie i majsterkowanie przy układach elektronicznych główkowanie. To warsztat, który wyćwiczy umiejętność posługiwania się lutownicą i innymi narzędziami, dopasowany do każdego uczestnika w zależności od umiejętności i chęci.

Warsztaty elektroniczne: 10:00 do 11:30, 12:00 do 13:30 (zapisy w pierwszej kolejności od 10:00, gdyby brakło miejsc od 13:30 również są możliwe).

Bilet: 30 zł

Dziecko i opiekun: 50 zł

Zwiedzanie Muzeum od 10:00 do 14:00.Włamywacz w rękach policji
 
Wtorek, 06 Grudzień 2016 00:00

Włamywacz Łaziska Górne


Włamywacz w rękach policji

Kryminalni z z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych zatrzymali 28-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna włamał się do piwnic bloku mieszkalnego, skąd skradł elektronarzędzia, a następnie sprzedał swój łup w pobliskim lombardzie. Mieszkaniec Łazisk Górnych usłyszał już zarzuty, a policjanci odzyskali skradzione mienie. Z popełnione przestępstwo grozi mu nawet 10 lat więzienia. O jego dalszym losie wkrótce zdecyduje sąd.


Więcej…


WYJAZD DO HOLANDII
 
Czwartek, 01 Grudzień 2016 00:00

Holandia


WYJAZD DO HOLANDII

Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych zaprasza na kolejny wyjazd - tym do Holandii. Wyjazd jest zaplanowany w terminie – 7–12 maja 2017 roku – czyli w okresie, kiedy w Holandii jest najpiękniej, ponieważ kwitnie większość kwiatów cebulowych, z których ten kraj słynie.


Więcej…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 5 z 34

..::Reklama::..27 Czerwca 2017
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Maria Magdalena,
Władysław,
Władysława,
Włodzisław
Do końca roku zostało 188 dni.
..::Reklama::..


Polecamy w TV

  • Na Wspólnej
    pojutrze 29.06.2017 20:15 TVN Darek mówi Anecie, że planuje podstępem przejąć kancelarię Agnieszki. Olszewska wyznaje Weronice, że nie wie, jak mogła być tak naiwna w stosunku do Darka. Oznajmia, że zamierza się na nim zemścić. Zespół Kingi ma prezentację dla ważnego klienta. W ostatniej chwili okazuje się, że przez zaniedbanie Jowity filmy reklamowe nie są gotowe. Brzozowska grozi pracownicy zwolnieniem. Roma niespodziewanie staje w obronie Jowity. Ilona mówi Maksowi, że dała ojcu pieniądze ze sprzedaży działki. Brzozowski postanawia rozmówić się ze Zdybickim. tv.wp.pl


 


Skup nieruchomości, płacimy gotówką

 
Partnerzy medialni ......
 

Noclegi Katowice

 

 

Noclegi Katowice

 

 
 
 
 Tanie Noclegi Mysłowice, Katowice, Jaworzno, Zabrze