Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 
Skup nieruchomości, płacimy gotówką

Targi Inicjatyw Społecznych 2014
 
Niedziela, 20 Lipiec 2014 20:29
Na przełomie sierpnia i września 2014 roku odbędą się Targi Inicjatyw Społecznych organizowane w ramach projektu pt.: Centrum Inicjatyw Społecznych i Gospodarczych.

Zależy nam na włączeniu w działania związane z planowaniem i organizacją wydarzenia wszystkich zainteresowanych organizacji pozarządowych z naszego powiatu oraz osób podejmujących się ciekawych działań adresowanych do mieszkańców powiatu mikołowskiego.

Wszystkich chętnych do włączenia się w organizację Targów, a w szczególności przedstawicieli poszczególnych stowarzyszeń i fundacji działających na terenie powiatu mikołowskiego, zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w dniu 24 lipca 2014 roku, o godzinie 17.00 w Łaziskach Górnych, przy ul. Wyszyńskiego 8 (budynek biblioteki). Podczas spotkania wypracujemy wspólną koncepcję Targów, określimy ich kształt, miejsce oraz uściślimy datę organizacji wydarzenia. 

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie przybycia poprzez maila ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub telefonicznie 608 616 675.
 
Zródło: Centrum Społecznego Rozwoju


MDK w Łaziskach Górnych zaprasza na trzydniową wycieczkę
 
Niedziela, 20 Lipiec 2014 20:26

Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych zaprasza na trzydniową wycieczkę do Bukowiny Tatrzańskiej, Mizernej, Szczawnicy, Zakopanego

4-6 SIERPNIA 2014 R.

Ze względu na duże zainteresowanie MDK przyjmuje zapisy na dodatkowy termin!
11-13 SIERPNIA 2013 r.
Na wyjazd w dniach 4-6 sierpnia nie ma już wolnych miejsc.
 
Więcej…


LATO W MIEŚCIE - 2014
 
Poniedziałek, 14 Lipiec 2014 11:55

URZĄD MIEJSKI W ŁAZISKACH GÓRNYCH zaprasza na wyjazdowe wtorki:

PROPOZYCJE 7 WYCIECZEK DLA DZIECI (w wieku 6 – 18 lat)

Zbiórka na parkingu MOSiR godzina 8.45 ; czas trwania: 7 – 8 godzin.
Odpłatność – ubezpieczenie: 2 zł / dziecko
Organizator zastrzega sobie prawo zmian programu wycieczek!

Więcej…


ŚWIĘTOJAŃSKIE DNI ŁAZISK 2014
 
Czwartek, 05 Czerwiec 2014 09:52


Zapraszamy w sobotę 14 czerwca na teren Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego „Żabka”

16.00 – Orkiestra Dęta Elektrowni „Łaziska”
17.00 – Kabaret „Rak”
18.30 – program estradowy w wykonaniu zespołów dziecięcych i młodzieżowych działających przy MDK
19.00 – wystąpienie burmistrza miasta oraz wręczenie tytułów ludziom zasłużonym dla miasta
19.30 – Dziecięcy Zespół Artystyczny „Radość”
20.00 – wręczenie nagród laureatom VI Festiwalu Piosenki Estradowej „Kryształowy Kos” i ich występ
20.30 – występ zespołu „Coco Afro” – przeboje Goomboy Dance Band, BoneyM i Saragossa Band
ok. 22.00 – gwiazda wieczoru – Rafał Brzozowski z zespołem

 

 

Więcej…


Wymuszanie pieniędzy na terenie Łazisk Górnych
 
Niedziela, 13 Kwiecień 2014 13:30

W ostatnim czasie zauważamy narastające zjawisko nachalnego wymuszania pieniędzy na terenie miasta, szczególnie w pobliżu sklepów/marketów.

W dniu 3 kwietnia 2014 roku z inicjatywy Burmistrza Miasta w Urzędzie Miejskim w Łaziskach Górnych odbyło się spotkanie z przedstawicielami sklepów, Policji i Straży Miejskiej, które poświęcone było tej kwestii.

Zwracamy się do wszystkich mieszkańców z prośbą i apelem o nie przekazywanie pieniędzy „wymuszającym”. Służby bezpieczeństwa - Straż Miejska, Policja patrolują i monitują okolice sklepów i reagują zgodnie ze swoimi kompetencjami. Wsparcie osób „wymuszających” pieniądze pod sklepami nie jest aktem dobrej woli i pomocy osobie rzeczywiście potrzebującej. Jak wynika z szacunków takie osoby są w stanie w ciągu miesiąca „pracy” zarobić nawet 3,5 tys. zł.

Na terenie miasta Łaziska Górne działają placówki, które sprawnie udzielają pomocy osobom potrzebującym – Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejski Ośrodek Wspierania Rodziny i Dziecka, czy Centrum Społecznego Rozwoju, które zajmuje się dystrybucją żywności. To tam osoby potrzebujące otrzymują pomoc i wsparcie.

Źródło: UM Łaziska ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W III EDYCJI KONKURSU „PODARUJ PŁYCIE NOWE ŻYCIE"
 
Wtorek, 08 Kwiecień 2014 09:05

 

 Burmistrz Miasta Łaziska Górne działając poprzez Wydział Ochrony Środowiska tut. Urzędu zaprasza wszystkie placówki oświatowe oraz uczniów/dzieci do udziału w konkursie „Podaruj płycie nowe życie” III edycja. Konkurs polegał będzie na indywidualnym zebraniu jak największej ilość zużytych i zniszczonych płyt CD/DVD każdego typu oraz kształtu. Celem konkursu jest zachęcenie uczniów i dzieci łaziskich placówek oświatowych (przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja) do zbierania płyt, w celu późniejszego ich przetworzenia i ponownego wykorzystania. Przedmiotem konkursu nie są pudełka oraz opakowania do płyt, a także dyskietki.

Za zajęcie I, II i III miejsca w konkursie przyznane zostaną nagrody, tj. osobom, które dostarczyły w Łaziskach Górnych największą ilość zużytych płyt w kategoriach „przedszkolak” i „uczeń”. Łączna wartość nagród rzeczowych w konkursie wyniesie nie więcej niż 1 500,00zł.

Termin, do którego dyrektorzy placówek zgłaszają szkoły/przedszkola do konkursu mija z dniem 18 kwietnia 2014r. (włącznie). Konkurs polegający na zbiórce płyt trwa do 30 maja 2014r., a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 13 czerwca 2014r.

W zeszłym roku w II edycji konkursu łącznie zebrano aż 22 718szt. płyt, które dzięki dzieciom i uczniom nie trafiły do zwykłego domowego kosza na śmieci.

Źródło: UM Łaziska

 

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 34

..::Reklama::..27 Czerwca 2017
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Maria Magdalena,
Władysław,
Władysława,
Włodzisław
Do końca roku zostało 188 dni.
..::Reklama::..


Polecamy w TV

  • Na Wspólnej
    pojutrze 29.06.2017 20:15 TVN Darek mówi Anecie, że planuje podstępem przejąć kancelarię Agnieszki. Olszewska wyznaje Weronice, że nie wie, jak mogła być tak naiwna w stosunku do Darka. Oznajmia, że zamierza się na nim zemścić. Zespół Kingi ma prezentację dla ważnego klienta. W ostatniej chwili okazuje się, że przez zaniedbanie Jowity filmy reklamowe nie są gotowe. Brzozowska grozi pracownicy zwolnieniem. Roma niespodziewanie staje w obronie Jowity. Ilona mówi Maksowi, że dała ojcu pieniądze ze sprzedaży działki. Brzozowski postanawia rozmówić się ze Zdybickim. tv.wp.pl


 


Skup nieruchomości, płacimy gotówką

 
Partnerzy medialni ......
 

Noclegi Katowice

 

 

Noclegi Katowice

 

 
 
 
 Tanie Noclegi Mysłowice, Katowice, Jaworzno, Zabrze