Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości 
Skup nieruchomości, płacimy gotówką

Nieletni odpowie przed sądem


Policjanci z Łazisk Górnych zatrzymali 15-latka, który pomalował farbą akrylową osiem ławek oraz dwie tablice informacyjne na terenach rekreacyjnych, w rejonie ulicy Świerczewskiego.

Młody mieszkaniec Łazisk Górnych nie potrafił wytłumaczyć policjantom dlaczego to zrobił. Teraz za swojego zachowania nieletni będzie tłumaczyć się przed sądem rodzinnym i nieletnich.Jak wynika z materiałów sprawy, dyżurny z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych otrzymał informację, że na terenach rekreacyjnych,w rejonie ulicy Świerczewskiego jest grupa młodych osób, która najprawdopodobniej pomalowała ławki oraz tablice informacyjne.
Policjanci zespołu patrolowo – interwencyjnego wspólnie ze strażnikiem miejskim natychmiast udali się na miejsce interwencji.
Kiedy mundurowi dojeżdżali do terenów rekreacyjnych w rejonie basenu Żabka, zauważyli grupę nastolatków, którzy na widok mundurowych zaczęli się nerwowo zachowywać.
W wyniku podjętych czynności, stróże prawa znaleźli przy jednym z chłopców tubkę czerwonej i zielonej farby akrylowej w markerach.
Okazało się, że młody mieszkaniec Łazisk Górnych pomalował 8 ławek oraz dwie tablice informacyjne. 15-latek nie potrafił wytłumaczyć policjantom dlaczego to zrobił. Teraz za swojego zachowania nieletni będzie tłumaczyć się przed sądem rodzinnym i nieletnich.

..::Reklama::..


Noclegi Bytom
27 Czerwca 2017
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Maria Magdalena,
Władysław,
Władysława,
Włodzisław
Do końca roku zostało 188 dni.
 


Skup nieruchomości, płacimy gotówką

 
Partnerzy medialni ......
 

Noclegi Katowice

 

 

Noclegi Katowice

 

 
 
 
 Tanie Noclegi Mysłowice, Katowice, Jaworzno, Zabrze