Naszą witrynę przegląda teraz 113 gości 


Skup nieruchomości, płacimy gotówką


..::Reklama::..
Bezpłatne przejazdy Kolejami Śląskimi w czasie ferii
 
Już od północy rozpocznie się realizowany przez Koleje Śląskie projekt bezpłatnych przejazdów dla dzieci i młodzieży. Zaplanowany na okres zimowych ferii (od 9.02 do 24.02.2019r.) ma zachęcić do korzystania z niskoemisyjnych środków transportu.  Podczas kontroli zamiast biletu należy okazać ważną legitymację szkolną, a w przypadku dzieci młodszych dokument potwierdzający wiek.  Promocja swoim zasięgiem obejmie wszystkie linie obsługiwane przez Koleje Śląskie oprócz odcinka przygranicznego Chałupki – Bohumin. Znaczy to ni mniej, ni więcej tylko to, że wszyscy uprawnieni uczestnicy akcji będą mogli wybrać się pociągiem do Ustronia, Wisły czy Zwardonia, ale również do Zakopanego, do którego w okresie ferii obowiązywał będzie specjalnie rozszerzamy termin kursowania pociągów i do stolicy polskich Tatr będzie on kursować w tym czasie codziennie.
Źródło: kolejeslaskie.com


..::Reklama::..
Łaziska Górne Ratusz 1936 rokNoclegi Katowice


..::Reklama::..
 • Pół tony szynki i kiełbasy, kilkaset litrów żuru. Kilkuset samotnych przyszło na śniadanie wielkanocne w MCK
  W niedzielny poranek do drzwi Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach ustawiła się długa kolejka. Przed wejściem każdego witano z osobna, podawano rękę i pytano o imię. To była kolejna Wielkanoc ludzi samotnych, ubogich i bezdomnych.


 • Golec uOrkiestra wystąpi na placu Papieskim w 20. rocznicę wizyty Jana Pawła II w Sosnowcu
  16 czerwca na placu Papieskim w Sosnowcu odbędzie się koncert organizowany w 20. rocznicę wizyty w mieście Jana Pawła II.


 • Gdyby przeczytał to tow. Kaczyński, śniadanie stanęłoby mu w gardle
  Jeśli przypadkiem oczekujecie, że dzisiejszy felieton odniesie się do trwającego aktualnie strajku nauczycieli, a do tego przyjmie uproszczoną symbolikę "Gwiezdnych wojen", z Kaczyńskim w roli złowrogiego Władcy i nauczycielami jako zadowolonymi z siebie, telegenicznymi bojownikami o wolność - możecie się nieco rozczarować.


 • Ruch Chorzów odpalił w imponującym stylu. Gol, jakiego Cicha nie widziała od lat!
  Ruch Chorzów w końcu doczekał się pierwszej wygranej na wiosnę. Jan Kocian zanotował udany powrót, a niebiescy wygrzebali się ze strefy spadkowej.


 • Biznes coraz częściej wybiera Katowice
  Najemcy z sektora usług dla biznesu, obok Krakowa, coraz częściej wybierają też Wrocław i Katowice - wynika z raportu CBRE "Poland Office Destinations 2019" poświęconego regionalnym rynkom biurowym.


 • Ratowanie PKS-ów czy legislacyjna fuszerka?
  Dziesiąty już projekt nowelizacji ustawy o publicznym transporcie zbiorowym mocno różni się od poprzednich wersji, przede wszystkim w zakresie kompetencji i obowiązków powiatów. Projekt rodzi jednak także wiele kontrowersji w odniesieniu do dużych miast. W zasadzie trudno powiedzieć, co przyświecało twórcom akurat takich zapisów.


 • Kolej dużych prędkości. Do Warszawy z Katowic pojedziemy 250 km na godz.
  Kolej ma przed sobą czas próby odzyskania swojej pozycji - uważa Piotr Malepszak ze spółki Centralny Port Komunikacyjny


 • Rząd nie ułatwi budowy dróg rowerowych
  Nie będzie ułatwień w budowie dróg rowerowych. Resort infrastruktury nie chce, by stosować w tej sprawie specustawę


21 Kwietnia 2019
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Addar, Anzelm,
Bartosz, Drogomił,
Feliks, Irydion,
Konrad, Konrada,
Selma
Do końca roku zostało 255 dni.
..::Reklama::..

Polecamy w TV

 • Na Wspólnej
  jutro 30.10.2018 20:15 TVN Janusz proponuje Dance wspólny wyjazd do Stanów Zjednoczonych na rok. Marek przyjmuje nową opiekunkę. Kobieta robi na nim wrażenie. W szkole Antosi policja przesłuchuje młodzież w sprawie śmierci Łukasza. Dziewczyna bardzo to przeżywa. Po lekcjach do niej i Kuby podchodzą starsi koledzy Łukasza i im grożą. Joachim i Ewelina ustalają z Ziębami szczegóły przyjęcia weselnego. Panna młoda nie szczędzi Beacie złośliwości. Do baru przychodzi Kazik, który chce się pożegnać. Mężczyzna liczy na to, że zdoła zainteresować sobą Beatę. tv.wp.pl

Skup nieruchomości, płacimy gotówką


Partnerzy medialni ......