Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 


Skup nieruchomości, płacimy gotówką


..::Reklama::..
Bezpłatne przejazdy Kolejami Śląskimi w czasie ferii
Już od północy rozpocznie się realizowany przez Koleje Śląskie projekt bezpłatnych przejazdów dla dzieci i młodzieży. Zaplanowany na okres zimowych ferii (od 9.02 do 24.02.2019r.) ma zachęcić do korzystania z nisko emisyjnych środków transportu.  Podczas kontroli zamiast biletu należy okazać ważną legitymację szkolną, a w przypadku dzieci młodszych dokument potwierdzający wiek. Promocja swoim zasięgiem obejmie wszystkie linie obsługiwane przez Koleje Śląskie oprócz odcinka przygranicznego Chałupki a Bohumin. Znaczy to ni mniej, ni więcej tylko to, że wszyscy uprawnieni uczestnicy akcji będą mogli wybrać się pociągiem do Ustronia, Wisły czy Zwardonia, ale również do Zakopanego, do którego w okresie ferii obowiązywać będzie specjalnie rozszerzony termin kursowania pociągów i do stolicy polskich Tatr będzie on kursować w tym czasie codziennie.
Źródło: kolejeslaskie.com


..::Reklama::..
Noclegi Katowice Chorzów Mysłowice
Łaziska Górne Ratusz 1936 rok
Noclegi Katowice

..::Reklama::..
 • "Kędzior" rozkręcił największą imprezę. Rusza proces zabójcy policjanta
  Michał Kędzierski był lubianym prezenterem radiowym i telewizyjnym. Zawsze marzył o mundurze i w końcu został policjantem. Zginął na służbie zastrzelony przez pijanego bandytę. Właśnie rusza proces jego zabójcy.


 • Maja Chwalińska i jej Wimbledon z truskawkami. O depresji już zapomniała. "Nie boję się jej"
  Maja Chwalińska z Dąbrowy Górniczej po wygraniu pierwszego meczu na Wimbledonie cieszyła się jak dziecko. Między meczami jadła truskawki i rozmawiała z Igą Świątek. Nie tak dawno zmagała się z depresją i mało brakowało, żeby 20-latka nie pojawiła się więcej na korcie.


 • Problemy Doliny Pięciu Stawów w Katowicach. Miasto oskarża firmę z Poznania, a ta żąda zapłaty za wykonane prace
  Katowiccy urzędnicy poinformowali, że wykonawca dokumentacji technicznej dla rewitalizacji Doliny Pięciu Stawów w Szopienicach nie wywiązuje się z umowy. - Będziemy dochodzić swoich roszczeń - zapowiada firma z Poznania.


 • Skwer nad DTŚ w Gliwicach z nową nazwą. "Podkreśli przynależność miasta do Europy"
  Gliwiccy urzędnicy zaproponowali, żeby zmodernizowany skwer przy ulicy Dubois nad Drogową Trasą Średnicową w Gliwicach nosił miano "Europejskiego". O tym, czy pomysł wejdzie w życie, zadecydują radni.


 • Egzamin maturalny 2022. Powiat cieszyński na czele, Jaworzno w ogonie
  W powiecie cieszyńskim 1093 uczniów zdawało egzamin maturalny. Zdało go aż 84 procent osób, to najlepszy wynik w całym województwie śląskim.


 • W Bytomiu powstanie Muzeum Koksownictwa. Zajmie zabytkowy budynek siłowni po byłej hucie Bobrek
  Z inicjatywy Koksowni Bytom w mieście powstaje Muzeum Koksownictwa. Zajmie zabytkowy budynek siłowni po byłej hucie Bobrek.


 • ATAL pokazał apartamentowce, które powstaną w Strefie Kultury w Katowicach
  ATAL pokazał trzy apartamentowce, który wybuduje przy ul. Olimpijskiej, w sąsiedztwie Strefy Kultury w Katowicach.


 • Powstaje kalendarz "polski Pirelli". Pierwsze egzemplarze trafią do Zełenskiego i Kliczki
  Firma Olmet z Tarnowskich Gór kończy pracę nad charytatywnym kalendarzem. Pierwsze egzemplarze otrzymają Wołodymyr Zełenski i Witalij Kliczko, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony dla dzieci z Ukrainy, które straciły rodziców.


5 Lipca 2022
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Antoni, Bartłomiej,
Filomena, Jakub,
Karolina, Michał,
Przybywoj, Szarlota,
Wilhelm
Do końca roku zostało 180 dni.
..::Reklama::..Skup nieruchomości, płacimy gotówką


Partnerzy medialni: