Naszą witrynę przegląda teraz 121 gości 


Skup nieruchomości, płacimy gotówką


..::Reklama::..
Bezpłatne przejazdy Kolejami Śląskimi w czasie ferii
 
Już od północy rozpocznie się realizowany przez Koleje Śląskie projekt bezpłatnych przejazdów dla dzieci i młodzieży. Zaplanowany na okres zimowych ferii (od 9.02 do 24.02.2019r.) ma zachęcić do korzystania z niskoemisyjnych środków transportu.  Podczas kontroli zamiast biletu należy okazać ważną legitymację szkolną, a w przypadku dzieci młodszych dokument potwierdzający wiek.  Promocja swoim zasięgiem obejmie wszystkie linie obsługiwane przez Koleje Śląskie oprócz odcinka przygranicznego Chałupki – Bohumin. Znaczy to ni mniej, ni więcej tylko to, że wszyscy uprawnieni uczestnicy akcji będą mogli wybrać się pociągiem do Ustronia, Wisły czy Zwardonia, ale również do Zakopanego, do którego w okresie ferii obowiązywał będzie specjalnie rozszerzamy termin kursowania pociągów i do stolicy polskich Tatr będzie on kursować w tym czasie codziennie.
Źródło: kolejeslaskie.com


..::Reklama::..
Łaziska Górne Ratusz 1936 rokNoclegi Katowice


..::Reklama::..
 • Korupcja w KHW źle osądzona. A sąd w Katowicach znowu ma problem
  Sąd Najwyższy uchylił wyrok uniewinniający szefów Katowickiego Holdingu Węglowego od zarzutów brania łapówek. Uznał, że wydano go bez gwarancji bezstronności i niezawisłości. A w piątek okazało się, że nowy sędzia wyznaczony do rozpoznania tej sprawy też nie powinien się nią zajmować.


 • Józef Zawadzki został radnym, gdy przeszedł na emeryturę. Wkrótce wszyscy go znali
  W ostatnich dniach głośno było o katowickim radnym Józefie Zawadzkim. Zdecydował się kandydować do rady nadzorczej spółdzielni Górnik i wsparł kandydującego też do tego ciała byłego wiceprezesa, który w sądzie odpowiada za przyjmowanie łapówek.


 • Memoriał Kusocińskiego na Stadionie Śląskim. Ulewa, a potem minima i rekordy [ZDJĘCIA]
  65. Orlen Memoriał Janusza Kusocińskiego rozpoczął się od oberwania chmury. Potem mieliśmy już tylko deszcz... dobrych wyników.


 • Na ulicy Panewnickiej wycinają dorodne drzewa. W imię ekologii
  U nas wszystko po staremu. Drzewo to przeszkoda. A przeszkody się usuwa. Tak się właśnie dzieje na ulicy Panewnickiej w Katowicach.


 • Nowy oddział za 5 mln zł. Na pacjentów czeka 25 nowoczesnych pokoi
  W Uzdrowisku Ustroń otwarto nowy oddział rehabilitacji neurologicznej. W zaledwie pięć miesięcy wyremontowano część budynku Uzdrowiskowego Instytutu Zdrowia i przygotowano dwadzieścia pięć nowoczesnych, dwuosobowych pokoi.


 • W pociągu bez klimatyzacji umarł pasażer, wiele osób mdlało. Jak przeżyć podróż koleją w Polsce?
  W pociągu TLK "Gwarek", który nie miał klimatyzacji, w sobotę zmarł pasażer. Później z powodu awarii trakcji pociąg przez kilka godzin stał w Rogoźnie. Wody zabrakło nawet w toaletach. Mdleli pasażerowie i konduktorzy.


 • Niespodzianka na budowie sklepu. Trzeba było przenieść ważący 200 ton schron
  Robotnicy wykopali i przenieśli schron przy ul. Dąbrówki w Rybniku. Odkryto go na placu budowy sklepu Aldi w tym mieście.


 • Koszmar w pociągu TLK Gwarek. Śmierć pasażera, omdlenia, opóźnienie
  Pociąg TLK Gwarek trasę z Katowic do Słupska pokonał w sobotę z dziewięciogodzinnym opóźnieniem. W trakcie podróży z powodu upału zmarł 75-letni pasażer, do kilku innych przyjeżdżało pogotowie, zemdleli też konduktorzy.


16 Czerwca 2019
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Alina, Aneta, Benon,
Budzimir, Jan,
Justyna, Ludgarda
Do końca roku zostało 199 dni.
..::Reklama::..

Polecamy w TV

 • Na Wspólnej
  jutro 30.10.2018 20:15 TVN Janusz proponuje Dance wspólny wyjazd do Stanów Zjednoczonych na rok. Marek przyjmuje nową opiekunkę. Kobieta robi na nim wrażenie. W szkole Antosi policja przesłuchuje młodzież w sprawie śmierci Łukasza. Dziewczyna bardzo to przeżywa. Po lekcjach do niej i Kuby podchodzą starsi koledzy Łukasza i im grożą. Joachim i Ewelina ustalają z Ziębami szczegóły przyjęcia weselnego. Panna młoda nie szczędzi Beacie złośliwości. Do baru przychodzi Kazik, który chce się pożegnać. Mężczyzna liczy na to, że zdoła zainteresować sobą Beatę. tv.wp.pl

Skup nieruchomości, płacimy gotówką


Partnerzy medialni ......