Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 


Skup nieruchomości, płacimy gotówką


..::Reklama::..
Bezpłatne przejazdy Kolejami Śląskimi w czasie ferii
Już od północy rozpocznie się realizowany przez Koleje Śląskie projekt bezpłatnych przejazdów dla dzieci i młodzieży. Zaplanowany na okres zimowych ferii (od 9.02 do 24.02.2019r.) ma zachęcić do korzystania z nisko emisyjnych środków transportu.  Podczas kontroli zamiast biletu należy okazać ważną legitymację szkolną, a w przypadku dzieci młodszych dokument potwierdzający wiek. Promocja swoim zasięgiem obejmie wszystkie linie obsługiwane przez Koleje Śląskie oprócz odcinka przygranicznego Chałupki a Bohumin. Znaczy to ni mniej, ni więcej tylko to, że wszyscy uprawnieni uczestnicy akcji będą mogli wybrać się pociągiem do Ustronia, Wisły czy Zwardonia, ale również do Zakopanego, do którego w okresie ferii obowiązywać będzie specjalnie rozszerzony termin kursowania pociągów i do stolicy polskich Tatr będzie on kursować w tym czasie codziennie.
Źródło: kolejeslaskie.com


..::Reklama::..
Łaziska Górne Ratusz 1936 rokNoclegi Katowice


..::Reklama::..
 • 272 mieszkania między trzema parkami w Gliwicach. Atal stawia Apartamenty Karolinki
  U zbiegu ulic Karolinki i Bolesława Śmiałego w Gliwicach firma Atal stawia Apartamenty Karolinki. W sumie powstaną 272 mieszkania. Inwestor zachwala świetną lokalizację: między trzema parkami, a w pobliżu są szkoły i dyskonty.


 • Kolejne osoby zakażone koronawirusem w województwie śląskim. Rozbieżności między Ministerstwem Zdrowia i sanepidem
  Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 77 nowych przypadków zakażenia w województwie śląskim. Natomiast po zsumowaniu liczby przypadków zgłoszonych przez powiatowe stacje sanepidu wychodzi, że województwo śląskie ma 99 nowych zakażonych.


 • Meteorolodzy ostrzegają przed burzami, a hydrolodzy przed wezbraniem rzek
  Biuro Prognoz Meteorologicznych Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed silnym deszczem i burzami na obszarze całego województwa śląskiego. Niebezpiecznie podniesie się stan wody w Odrze i innych rzekach.


 • Każda jej piosenka była hitem. Maria Koterbska w Bielsku-Białej świętuje 96. urodziny
  Augustowskie noce, Brzydula i rudzielec, Karuzela, Parasolki, Serduszko puka w rytmie cza cza, Do grającej szafy grosik wrzuć - to tylko niektóre przeboje jednej z najsławniejszych polskich piosenkarek Marii Koterbskiej, urodzonej i mieszkającej w Bielsku-Białej. Legendarna artystka 13 lipca będzie obchodziła 96. urodziny.


 • Wypadek na drodze krajowej nr 81. Nie żyje motocyklista
  Policjanci badają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w nocy w powiecie cieszyńskim.


 • Rafał Trzaskowski zakończył kampanię prezydencką w Rybniku. "Jesteśmy centymetry od wygranej"
  Wybory prezydenckie 2020. Ostatnie dwa spotkania kampanii wyborczej Rafał Trzaskowski, kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta, odbył z mieszkańcami Raciborza i Rybnika. - Jeśli się zmobilizujemy i wszyscy pójdziemy na wybory w niedzielę, to jestem przekonany, że zwyciężymy - mówił Trzaskowski.


 • Zagłębie Sosnowiec kompromituje się dalej. Kibice mają dość tej beznadziejnej drużyny
  Grupa przeciętniaków, nazywana Zagłębiem Sosnowiec, przegrała kolejny mecz. Zespół ze Stadionu Ludowego jest już na miejscu spadkowym.


 • Ryanair ma problem ze zwrotem pieniędzy za bilety lotnicze. Przez fikcyjne adresy z biur podróży
  Na początku lipca Ryanair zobowiązał się, że do końca miesiąca rozpatrzy większość wniosków o zwrot za loty, które nie odbyły się przez pandemię. Teraz okazuje się, że to nie jest takie łatwe.


11 Lipca 2020
Sobota
Imieniny obchodzą:
Benedykt, Cyprian,
Kalina, Kallina,
Kir, Olga, Pelagia,
Pelagiusz, Pius,
Placyd, Sawin,
Wyszesława
Do końca roku zostało 174 dni.
..::Reklama::..Skup nieruchomości, płacimy gotówką


Partnerzy medialni ......