Naszą witrynę przegląda teraz 116 gości 


Skup nieruchomości, płacimy gotówką


..::Reklama::..
Bezpłatne przejazdy Kolejami Śląskimi w czasie ferii
 
Już od północy rozpocznie się realizowany przez Koleje Śląskie projekt bezpłatnych przejazdów dla dzieci i młodzieży. Zaplanowany na okres zimowych ferii (od 9.02 do 24.02.2019r.) ma zachęcić do korzystania z niskoemisyjnych środków transportu.  Podczas kontroli zamiast biletu należy okazać ważną legitymację szkolną, a w przypadku dzieci młodszych dokument potwierdzający wiek.  Promocja swoim zasięgiem obejmie wszystkie linie obsługiwane przez Koleje Śląskie oprócz odcinka przygranicznego Chałupki – Bohumin. Znaczy to ni mniej, ni więcej tylko to, że wszyscy uprawnieni uczestnicy akcji będą mogli wybrać się pociągiem do Ustronia, Wisły czy Zwardonia, ale również do Zakopanego, do którego w okresie ferii obowiązywał będzie specjalnie rozszerzamy termin kursowania pociągów i do stolicy polskich Tatr będzie on kursować w tym czasie codziennie.
Źródło: kolejeslaskie.com


..::Reklama::..
Łaziska Górne Ratusz 1936 rokNoclegi Katowice


..::Reklama::..
 • Dzieci odpalały petardę. Wybuchła w dłoniach 14-latki
  Czwórka dzieci w wieku od 10 do 14 lat w miejscowości Świbie koło Gliwic postanowiła odpalić fajerwerki, które wcześniej znalazła. Ostatecznie petarda wybuchła w dłoniach 14-latki.


 • Za wstęp na Dni Raciborza mieszkańcy będą musieli zapłacić. "Szykuje się awantura"
  To już pewne: po raz pierwszy Dni Raciborza będą biletowane. Pomysł krytykują opozycyjni radni. - W tej sprawie szykuje się awantura. Przychodzą mieszkańcy i zapowiadają bojkot imprezy - mówi radny Stanisław Borowik.


 • Jadwiga Wiśniewska i Grzegorz Tobiszowski otwierają na Śląsku listę PiS w wyborach do europarlamentu
  Eurodeputowana Jadwiga Wiśniewska i wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski otwierają listę wyborczą Prawa i Sprawiedliwości i Zjednoczonej Prawicy do europarlamentu w województwie śląskim. We wtorek informacje o kandydatach w poszczególnych województwach podała Beata Mazurek, rzeczniczka PiS.


 • Dzieci i rodzice uczą się programowania. Za darmo
  Rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, kreatywności i zdolności komunikacyjnych oraz czas spędzony twórczo z rówieśnikami i rodzicami - to wszystko czeka na dzieci w Klubie Młodego Programisty, który powstał w Żorach z inicjatywy Ministerstwa Cyfryzacji oraz Państwowego Instytutu Badawczego NASK.


 • Mały Maks miał własną wystawę na Stadionie Śląskim. Bez leku to może być jego ostatnia
  Diagnozę znają od 10 miesięcy, ale zaledwie kilka tygodni temu rozpoczęli leczenie preparatem zawierającym miglustat. Miesięczny koszt leku dla chorych na Niemanna-Picka typu C to 24 tys. zł. Dla 12-letniego Maksymiliana z Wyr to jedyna szansa na normalne życie, ale konieczna jest pomoc, bo lek nie jest refundowany.


 • Katowicka AWF i jej klub sportowy muszą się rozwijać. Mają tam sposób na przyciąganie talentów
  Gdyby nie było AZS AWF Katowice, kto robiłby na Śląsku coś z lekkoatletyką na wielką skalę?


 • Na Śląsku najdłuższe kolejki do rezonansu. "Trzeba znieść limity"
  W kolejce do rezonansu magnetycznego pacjenci w województwie śląskim czekają średnio 232 dni, a w trybie pilnym 152 - wynika z danych Fundacji Onkologicznej Alivia. Tymczasem minister zdrowia obiecywał, że w pilnych przypadkach chorzy będą czekali na rezonans nie dłużej niż miesiąc


 • Co zrobić z terenem po kopalni Mysłowice? Miasto szuka ciekawych pomysłów
  Władze Mysłowic chcą przejąć tereny po kopalni Mysłowice. O tym, jakie są szanse na przemianę tego miejsca i czego oczekują sami mysłowiczanie, będziemy rozmawiać podczas kolejnego spotkania w cyklu "Miasta Idei".


20 Lutego 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Euchariusz,
Eustachy,
Eustachiusz, Leon,
Ludmiła, Ludomiła,
Ostap, Siestrzewit
Do końca roku zostało 315 dni.

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /home/helmut007/ftp/e-laziska.pl/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
..::Reklama::..

Polecamy w TV

 • Na Wspólnej
  jutro 30.10.2018 20:15 TVN Janusz proponuje Dance wspólny wyjazd do Stanów Zjednoczonych na rok. Marek przyjmuje nową opiekunkę. Kobieta robi na nim wrażenie. W szkole Antosi policja przesłuchuje młodzież w sprawie śmierci Łukasza. Dziewczyna bardzo to przeżywa. Po lekcjach do niej i Kuby podchodzą starsi koledzy Łukasza i im grożą. Joachim i Ewelina ustalają z Ziębami szczegóły przyjęcia weselnego. Panna młoda nie szczędzi Beacie złośliwości. Do baru przychodzi Kazik, który chce się pożegnać. Mężczyzna liczy na to, że zdoła zainteresować sobą Beatę. tv.wp.pl

Skup nieruchomości, płacimy gotówką


Partnerzy medialni ......